BELMAST

SIA BELMAST dibināta 2000. gada 13. aprīlī, kā specializēts metālapstrādes uzņēmums.

Uzņēmums BELMAST atrodas Latvijas Austrumos, otrā lielākā pilsētā - Daugavpilī, kas ir 200 km attālumā no Rīgas, Latvijas galvaspilsētas (Helsinki - 600 km, Stokholma - 780 km, Maskava - 690 km, Berlīne - 1230 km).

Kompāniju BELMAST dibināja liels telekomunikāciju uzņēmums, kas 90. gadu beigās veica lielus projektus Latvijā un Lietuvā. Viens no lielākajiem projektiem ir korporatīvā telekomunikāciju tīkla izveide, kā arī radioreleju saitu izveide, torņu un mastu izgatavošana un uzstādīšana. Tā kā šis projekts bija liels un darbietilpīgs, tika pieņemts lēmums organizēt savu metālapstrādes ražotni.

Uzņēmumu vadīja jauni un talantīgi menedžeri, kam īsā laikā izdevās savākt labu komandu un pēc 6 mēnešiem SIA BELMAST Daugavpilī saražoja savu pirmo sakaru torni.

Pateicoties augstai kvalitātei, pretimnākošai cenu politikai un mārketingam, SIA BELMAST produkcija uzreiz guva atzinību Latvijas tirgū un SIA BELMAST kļuva par konkurētspējīgu uzņēmumu metālapstrādes jomā.

Sadarbojoties ar Latvijas un Lietuvas celtniecības uzņēmumiem no 2001. gada SIA BELMAST piedalījās lielos Aizsardzības ministrijas projektos. Tika uzstādīti vairāki desmiti sakaru torņi, sakaru masti, novērošanas un apgaismes torņi.

Vēlāk pievērsāmies arī plašajam Austrumu tirgum, kas ir Krievija un Baltkrievija. Šo valstu mobilo telefonu operatori, tādi kā, TELE2, МТС un Velcom ir mūsu lielākie partneri un klienti šodien.

Šodien BELMAST aktīvi attīsta virzienu civilās un industriālās celtniecības metālkonstrukciju ražošanā.

12 tūkst. kvadrātmetrus lielās telpās ir izvietota ražotne, kas pilnībā aprīkota ar ceļamkrāniem, mūsdienīgu infrasarkano apkuri, plazmas griezēju, plašu metināšanas aprīkojumu, skrošu strūklu, krāsošanas un žāvēšanas kamerām, attīstītu infrastruktūru un augsti kvalificētu darbaspēku, kas ļauj apstrādāt līdz pat 750 tonnām metāla mēnesī.

2012. gadā uzsāka savu darbību meitas uzņēmums ООО „Белмаст-Псков”, kura ražošana atrodas Pleskavā, Krievijas Federācijā. Uz doto brīdi ir veikts aktīvais darbs par ražošanas izlaidi uz metālkonstrukcijas ražošanas projekta apjomu 300 tonnas mēnesī. Divu gadu laikā summētais metālkonstrukciju ražošanas apjoms Daugavpils un Pleskavas uzņēmumos var sasniegt 1000 tonnu gatavas produkcijas mēnesī.

Mūsu uzņēmumā klientiem ir pieejamas analīzes un projektēšanas nodaļas, kā arī loģistikas nodaļas pakalpojumi. Kompānijai BELMAST ir savs kravu pārvadājumu transports. Autoparka pamatā ir mūsdienīgas ekoloģiskās EURO V klases automašīnas, kuras aprīkotas ar GPS sekošanas sistēmu, kas ļauj īsos termiņos nodrošināt drošu kravu piegādi. Mūsu kompānija ir Autopārvadātāju asociācijas „Latvijas Auto” biedrs. Vairāku gadu darba rezultāts ir iespaidīga kravu piegādes pieredze Austum- un Rietumeiropas valstīs, Skandināvijā, Vidējās Āzijas valstīs, NVS un Krievijā (ieskaitot Tālos Austrumus, Sahalīnu un Kamčatku).

Pastāvīgā daudzlīmeņu kontrole ļauj piegādāt augstas kvalitātes produkciju. 2006. gadā uzņēmums saņēma sertifikātu, kas apliecina atbilstību kvalitātes sistēmas prasībām (standarts ISO 9001:2000) projektēšanas un metālkonstrukcijas, sakaru torņu un mastu ražošanas jomā. Katru gadu uzņēmumā notiek audits, kas apstiprina atbilstību kvalitātes sistēmas prasībām. Tika saņemts arī  ISO 9001:2008 sertifikāts.

Šobrīd SIA BELMAST saviem klientiem un partneriem piedāvā plašu saražotās produkcijas izvēli – telekomunikācijas masti un torņi, ceļu un dzelzceļu infrastruktūras konstrukcijas, celtniecības metālkonstrukcijas, kā arī veic dažādu papildpakalpojumus, kas ir saistīti ar metālapstrādi. Jums tiek piedāvāti arī projektēšanas, loģistikas un tehniskās apkalpošanas nodaļu pakalpojumi.

Mēs pateicamies par mūsu mājas lapas apmeklējumu un ceram, ka mūsu piedāvātā produkcija un pakalpojumi Jums būs interesanti.

Sīkāku SIA BELMAST aprakstu un piedāvājamās produkcijas klāstu Jūs atradīsiet citās mūsu mājas lapas nodaļās un mūsu speciālisti ar prieku atbildēs uz Jūs interesējošiem jautājumiem.

 • SliderBottomImg
 • SliderBottomImg
 • SliderBottomImg
 • SliderBottomImg
 • SliderBottomImg
 • SliderBottomImg
 • SliderBottomImg
 • SliderBottomImg
 • SliderBottomImg
 • SliderBottomImg
 • SliderBottomImg